top of page

פעם הכל סבב סביב הניסיון לעשות משהו, היום זה סובב סביב הנסיון להיות מישהו. (מרג'רט ת'אצ'ר)

אנחנו גאים להיום שייכים לחלק הראשון.

consulteam

מאז הקמתה בשנת 2008  ConsulTeam  לקחה חלק משמעותי בהצלחת לקוחותיה, במהלכים חשובים בדמוקרטיה הישראלית, בקביעת סדר יום ציבורי ובשגשוג במגזר העסקי,

בחירות מוניציפליות 2023

ConsulTeam הנה חברת בוטיק שמתמחה בייעוץ אסטרטגי וניהול קמפיינים מוניציפליים. 
אנו מתייחסים לכל לקוח כאחד מהמשפחה ושמים דגש על כנות, מקצועיות גרידא ושקיפות.
להבדיל משיטות עבודה מסורתיות אחרות (וכבודם במקומם), אנו מתאימים את העבודה אל מול המועמד/ת, תופרים את הקמפיין לפי הצורך ומלווים באופן צמוד ויום יומי במידה וצריך תוך שימוש בארגז כלים רחב ומגוון.

כלקחים מקמפיינים בעבר ומתוך הבנה שמועמד/ת היא לא רק הסיסמא והשלט שמייצגים אותה, אנו שמים דגש רב על הדבר שכל מועמד העיד שהיה חסר לו: מנטורינג וייעוץ וליווי אישי.
כל עבודת הקמפיין מותאם לכל מועמד/ת על פי החוזקות והנקודות טעונות השיפור, על פי ההתאמה לקהל היעד ובניית מטה הארגון הנדרש בכדי למקסם את התוצאה ולהבטיח שימוש מושכל בתקציב הקמפיין.

 

בהמשך לתפיסת העולם שלנו, אנו שמים את הדגש על הכוח הנשי.
 

אנו מאמינים, כתפיסת עולם וכחלק מחברה מתוקנת שהכוח הנשי חייב להגדיל משמעותית את חלקו בהנהגת המדינה, הקהילה והחברה. במדינה בה יש רוב נשי (51%) לא ייתכן שרק 15% מחברות המועצה הן נשים ורק 14 ראשות ערים (מתוך 257). 

הגיע הזמן להרחיב את המנהיגות הנשית בכל חזית ואנחנו פה בכדי לעזור לך להגשים את המטרות שלך. אנחנו פה לצדך ונעמיד לרשותך את כל המשאבים והניסיון שצברנו בכדי להשיג את היעד שלך.

השירותים שלנו מגונים ומתאימים למעומד/ת כמו כפפה ליד, אנו נבנה לך תוכנית העבודה שתכלול את שלבי העבודה עם המועמד/ת ועבודה מול המטה, ספקי משנה והשטח, פירוט בהמשך.

מה מאפשר ללקוחותנו להיות גדולים?

שירותי החברה

השירות שלנו כולל את כלל הפתרונות בתחום הייעוץ האסטרטגי, ניהול קמפיינים מוניציפאלים.
ניהול אסטרטגיה תקשורתית ופיתוח כלכלי.
הניסיון הרב בליווי תהליכים  מלמעלה למטה ולהיפך, הנחלת תפיסות עדכניות ומחוץ לקופסה היישר לליבת העשייה בפועל של הארגון, מציבה אותנו לימינך ולציד

רשויות מוניציפליות

יכולת התמרון והעבודה המורכבת בתחום המוניציפלי מהווה חסם ולעיתים מכשול בפני הרשות בכדי להצליח להוציא לפועל את החזון שלה. אנו כחברה שיודעת לפעול משני צידי המתרס בין אם מול חכל"ים, תאגידים עירוניים ובין אם מול משרדי המשלה והרשויות יודעים לחבר בין הגורמים לכדי שיתוף פעולה פרודוקטיבי.

ייעוץ אסטרטגי וניהול קמפיין מוניציפלי- 100% הצלחה לא הולכים ברגל

עם ההצלחות שלנו קשה להתווכח, אנו תמיד בשטח, מעודכנים ומחוברים. כן, יש לנו גם לא מעט מזל אבל כנראה שמעבר למזל, לא סתם יש לנו עד כה 100% הצלחה. מעולם לא הפסדנו קמפיין או החמצנו יעד. בין אם זה לראשות או למועצה, אנחנו החברה היחידה בארץ שיש לה מאזן מושלם. 

הובלנו את לקוחותינו להצלחות יוצאות דופן וביססנו את מעמדנו כסמכות מקצועית מובילה ופורצת דרך. יש לנו ידע רב והבנה מערכתית מקיפה בכל הנוגע לתהליכי קבלת החלטות, בניית תוכניות אב, גיוס משאבים ודרכי עבודה ייחודיות, פרקטיות ואפקטיביות.
אנו מכירים לעומק את העבודה מול משרדי הממשלה ויודעים להביא את היתרון לכדי תוצאות.
השירותים שלנו כוללים פתרון מקיף של ייעוץ אסטרטגי ותקשורתי, גיבוש כיווני פעולה, הכוונה וליווי של שינויים מבניים ושיפור תהליכים, גיבוש ויישום תכניות עבודה שנתיות ושיפור המוכנות וההיערכות למצבי משבר.


 בנוסף, אנו מלווים רשויות בתחומים הבאים: ניהול קמפיינים עם דגש על התחום המוניציפאלי.

  • הקמת חממות לעסקים,

  • פיתוח אזה"ת ומקורות הכנסה בשיתוף השלטון המקומי

  • מיתוג ויח"צ. 

רשויות מונוציפליות

 

שלבי העבודה עם המועמד/ת:

פגישות התנעה למיסוד המטה והצוות ובניית גאנט

חידוד והתאמת פרופיל זהות ( קורות חיים ו"אני מאמין" אישי ומקצועי

ניתוח המצב הפוליטי ברשות המקומית

הכנה אישית של דיבור מול קהל, מיומנויות שיח, טיפול בהתנגדויות, טונציה והצגת נושאי שיחה ומחלוקת

אימון ומנטורינג אישי לחוגי בית, כולל סימולציות, ניתוח תגובות, מבנה נכון של חוג בית, טיפול בהתנגדויות ותוצרי חוג בית. עבודה מול קהל מתלבטים, הצגה אישית, משפטי מפתח, זיהוי נקודות חולשה וחוזקה ומציאת נתיב הזהב לבניית שיח מול  התושבים. ועוד... ועוד

שלבי העבודה מול המטה, ספקי משנה והשטח:

עזרה בהקמת מטה ארגוני, עזרה באיתור אנשי המטה ומיקומם המקצועי הנכון בתוך מטה הארגון.

כלים לתכלול העבודה מול המטה כגון: מטה מתנדבים, מובילי דעת קהל ופונקציות חשובות.

קביעת לו"ז ובניית תוכנית הפקה לכנס השקת/התנעת הקמפיין

ניהול הצד הקריאייטיבי והרשתות החברתיות ובניית מצע מותאם כולל

הדרכה שוטפת על שיטות צביעה, סימון ושילוט של גורמי מפתח ומיפוי אזורי חשיבות.

בניית הכוח לקראת יום הבחירות

הדרכה על הכנת כנסים, חוגי בית ואירועים מיוחדים.

בניית מטה מתנדבים ורקימת קשרי עבודה ושיתופי פעולה מקומיים.

           

שירותים נוספים שלנו: 

אסטרטגיה ותקשורת

ייעוץ אסטרטגי משלב בתוכו סוג של ראיית-על, אומץ לדבר נכוחה אל כל אדם רם ככל שיהיה ונאמנות בלתי מתפשרת ללקוח.בייעוץ אסטרטגי, התהליך לא קצר ומאוד מעמיק, הוא מחייב מחד הבנה רחבה של הזירה והכוחות הפועלים בתוכה, ומטרתו היא השגת יתרון אל מול האחרים .

ליווי אסטרטגי לבכירים

היערכות מקדימה למגוון רב של תרחישים ותרגולם, הכנת נהלים ברורים להתנהלות במשבר, וניהול משברים בזמן אמת, באופן שקול ומדויק, תוך מתן תגובות מהירות ויוזמות חכמות. שיפור המוכנות וההערכות למצבי משבר

< לקרוא עוד

בכיר שניצב אל מול אתגרים וקבלת החלטות, די בודד בצמרת. רצוי שיהיה לצדו אדם מקצועי חיצוני שילווה אותו. הליווי המקצועי מאפשר לצאת מהסיטואציה בה הוא נמצא ולהביט על הדברים בפרספקטיבה שונה .בין אם נדרשת היערכות להובלת פרויקט או הקמה של מיזם/בניית תכנית עבודה ממוקדת, יציאה לדרך חדשה ,הערכות, אנו יודעים לתת הכוונה וליווי מקצועי ואישי בכל שלבי התהליך

ניהול משברים ומשא ומתן

ליווי אסטרטגי לבכירים

אין זה מתפקידנו לחשוב במקומך או לנהל במקומך אבל יש לנו יכולת לעזור לפתור את הבעיות עבורך.
תפקידינו לחשוב ביחד מה הכיוון שלך, להציע רעיונות מחוץ לקופסה ולסמן מטרות ויעדים.

בכיר שניצב אל מול אתגרים וקבלת החלטות, די בודד בצמרת. רצוי שיהיה לצדו אדם מקצועי חיצוני שילווה אותו. הליווי המקצועי מאפשר לצאת מהסיטואציה בה הוא נמצא ולהביט על הדברים בפרספקטיבה שונה .בין אם נדרשת תכנית להובלת פרויקט או הקמה של מיזם/בניית תכנית עבודה ממוקדת, יציאה לדרך חדשה והיערכות, אנו יודעים לתת הכוונה וליווי מקצועי ואישי בכל שלבי התהליך.

מנכלים ובכירים

אסטרטגיה ותקשורת 

אין זה מתפקידנו לחשוב במקומך או לנהל במקומך אבל יש לנו יכולת לעזור לפתור את הבעיות עבורך.
תפקידינו לחשוב ביחד מה הכיוון שלך, להציע רעיונות מחוץ לקופסה ולסמן מטרות ויעדים.

בכיר שניצב אל מול אתגרים וקבלת החלטות, די בודד בצמרת. רצוי שיהיה לצדו אדם מקצועי חיצוני שילווה אותו. הליווי המקצועי מאפשר לצאת מהסיטואציה בה הוא נמצא ולהביט על הדברים בפרספקטיבה שונה .בין אם נדרשת היערכות להובלת פרויקט או הקמה של מיזם/בניית תכנית עבודה ממוקדת, יציאה לדרך חדשה ,הערכות, אנו יודעים לתת הכוונה וליווי מקצועי ואישי בכל שלבי התהליך.

ניהול משברים ומשא ומתן

היערכות מקדימה למגוון רב של תרחישים ותרגולם, הכנת נהלים ברורים להתנהלות במשבר, וניהול משברים בזמן אמת, באופן שקול ומדויק, תוך מתן תגובות מהירות ויוזמות חכמות. שיפור המוכנות וההערכות למצבי משבר

חברות וארגונים
ניהול משברים

אסטרטגיה ותקשורת

צרו קשר 

במקביל, ניתן להשאיר כאן פרטים וניצור עמכם קשר

ניפגש, נשוחח, נכיר.

ללא התחייבות, בוודאי שללא תשלום נכיר אותך, נלמד את הצרכים, הרצונות והשאיפות.

נציע פתרונות

נגיש סיכום פגישה עם המלצות מעשיות כולל הגדרת יעדים, זמנים ומטרות.

נתחיל להגשים

נבנה יחדיו לו"ז לביצוע כולל תעדוף משימות ונתחיל לעבוד.

Contact
bottom of page