top of page

פעם הכל סבב סביב הניסיון לעשות משהו, היום זה סובב סביב הנסיון להיות מישהו. (מרג'רט ת'אצ'ר)

אנחנו גאים להיום שייכים לחלק הראשון.

consulteam

מאז הקמתה בשנת 2008  ConsulTeam  לקחה חלק משמעותי בהצלחת לקוחותיה, במהלכים חשובים בדמוקרטיה הישראלית, בקביעת סדר יום ציבורי ובשגשוג במגזר העסקי,

אסטרטגיה ותקשורת

ייעוץ אסטרטגי משלב בתוכו סוג של ראיית-על, אומץ לדבר נכוחה אל כל אדם רם ככל שיהיה ונאמנות בלתי מתפשרת ללקוח.
בייעוץ אסטרטגי, התהליך לא קצר ומאוד מעמיק, הוא מחייב מחד הבנה רחבה של הזירה והכוחות הפועלים בתוכה, ומטרתו היא השגת יתרון אל מול האחרים . תהליך זה מחייב בחינת התפיסה האסטרטגית והאם היא מגיבה או חדשנית, התאמת המדיה והשפה התקשורתית ובעיקר: האם ברור לאן הולכים והאם התזמון בשל ונכון.


מצליח ומוכשר ככל שיהיה, מנהל נדרש תכופות להחלטות בעלות חשיבות אסטרטגית לארגון. גיבוש אסטרטגיה ארוכת טווח (תקשורתית וציבורית) והתווית דרך ישימה להתנהלות הארגון בשגרה או בזמן משבר הם ארגז הכלים החשוב ביותר. האסטרטגיה התקשורתית מבוססת על קבלת החלטות והגדרת מטרות ויעדים.

החלטות ובחירות אלו נשענות לרוב על מציאות יום יומית קדחתנית תוך תמרון אילוצים ומגבלות רגולטוריות, סדר היום הציבורי הרלבנטי, מחקרי דעת קהל, המשאבים השונים והידע העומד לרשות הארגון.

עם ההצלחות שלנו קשה להתווכח, אנו תמיד בשטח, מעודכנים ומחוברים.
הובלנו את לקוחותינו להצלחות יוצאות דופן וביססנו את מעמדנו כסמכות מקצועית מובילה ופורצת דרך. יש לנו ידע רב והבנה מערכתית מקיפה בכל הנוגע לתהליכי קבלת החלטות, בניית תוכניות אב, גיוס משאבים ודרכי עבודה ייחודיות, פרקטיות ואפקטיביות.
אנו מכירים לעומק את העבודה מול משרדי הממשלה ויודעים להביא את היתרון לכדי תוצאות.
השירותים שלנו כוללים פתרון מקיף של ייעוץ אסטרטגי ותקשורתי, גיבוש כיווני פעולה, הכוונה וליווי של שינויים מבניים ושיפור תהליכים, גיבוש ויישום תכניות עבודה שנתיות ושיפור המוכנות וההיערכות למצבי משבר.


 בנוסף, אנו מלווים רשויות בתחומים הבאים: ניהול קמפיינים עם דגש על התחום המוניציפאלי.

  • הקמת חממות לעסקים,

  • פיתוח אזה"ת ומקורות הכנסה בשיתוף השלטון המקומי

  • מיתוג ויח"צ. 

שירותי החברה

השירות שלנו כולל את כלל הפתרונות בתחום הייעוץ האסטרטגי, ניהול קמפיינים מוניציפאלים.
ניהול אסטרטגיה תקשורתית ופיתוח כלכלי.
הניסיון הרב בליווי תהליכים  מלמעלה למטה ולהיפך, הנחלת תפיסות עדכניות ומחוץ לקופסה היישר לליבת העשייה בפועל של הארגון, מציבה אותנו לימינך ולציד

מנטורינג לבכירים

יכולת התמרון והעבודה המורכבת מהווה חסם ולעיתים מכשול בפני ארגון שרוצה להצליח להוציא לפועל את החזון שלו ובוודאי למקסם את הפוטנציאל הטמון בעובדיו. אנו עובדים עם האדם ולא עם הטייטל ותופרים חליפה אישית שמתאימה בדיוק לפי צרכי האדם שעמו אנו עובדים. 

הובלנו את המנהלים שליווינו להצלחות יוצאות דופן וביססנו את מעמדנו כסמכות מקצועית מובילה ופורצת דרך.
הגישה האישית, הישירה והבלתי אמצעים מאפשרת למנטורינג להיות אפקטיבי גם תוך זמן קצר ומובילה לשיפור תהליכי קבלת החלטות, רתימת אנשים, הפחתת לחצים תוך שימוש בדרכי עבודה ייחודיות, פרקטיות ואפקטיביות.

רשויות מונוציפליות

מה מאפשר ללקוחותנו להיות גדולים?

אסטרטגיה ותקשורת

אסטרטגיה ותקשורת במאה ה 21 נחשבים כיום תאומים. אין האחד יכול להתקיים ללא השני. אנו מאמינים שבניית אסטרטגיה ( ציבורית, עסקית או כלכלית) חייבת להיות מלווה בבניית אסטרטגיה תקשורתית. לצורך העניין: גם לדעת לדברר או לשווק מהלך פנים ארגוני או כלפי החברה והעובדים, חשוב מאין כמוהו. בבואנו לבצע תהליך אסטרטגי מכל סוג שהוא, אנו מביאים את תפיסת העולם הזו לשולחן ונותנים לה מקום מכובד כחלק אינטגרלי של כל תכנית אסטרטגית.

ליווי אסטרטגי לבכירים

בכיר שניצב אל מול אתגרים וקבלת החלטות, די בודד בצמרת. רצוי שיהיה לצדו אדם מקצועי חיצוני שילווה אותו. הליווי המקצועי מאפשר לצאת מהסיטואציה בה הוא נמצא ולהביט על הדברים בפרספקטיבה שונה .בין אם נדרשת היערכות להובלת פרויקט או הקמה של מיזם/בניית תכנית עבודה ממוקדת, יציאה לדרך חדשה ,הערכות, אנו יודעים לתת הכוונה וליווי מקצועי ואישי בכל שלבי התהליך

< לקרוא עוד

הכוח הנשי 

אמנם נשים משתלבות יותר ויותר בהנהלות והנהגות אולם אנו מאמינים ששיוויון אמיתי מגיע משיוויון מחשבתי. היכולות שמביאות איתן נשים ואמהות לא באמת בא לידי ביטוי וצריך לגדול משמעותית. אנו מאמינים ששילוב יותר ויותר נשים גם בתפקידים ציבוריים שעד כה היו נחלת הגברים, יוביל לשינוי יסודי ונדרש בדפוסי ניהול, חשיבה ומנהיגות אחרת. 

< לקרוא עוד

ניהול משברים ומשא ומתן

כן אנחנו חיים בישראל, המדינה שהמציאה את המושג "יהיה בסדר" אבל אם לומר את האמת: כמה כאב ראש וכסף היינו חוסכים אם היינו מקדישים זמן גם לבניית מערך או לפחות היערכות מקדימה למגוון רב של תרחישים שיכולים להתרחש עלינו מעכשיו לעכשיו?אז פה אנחנו נכנסים: אנו יודעים לבצע הכנת נהלים ברורים להתנהלות במשבר, ניהול משברים בזמן אמת, באופן שקול ומדויק, תוך מתן תגובות מהירות ויוזמות חכמות. שיפור המוכנות וההערכות למצבי משבר. 

רשויות מוניציפליות

יכולת התמרון והעבודה המורכבת בתחום המוניציפלי מהווה חסם ולעיתים מכשול בפני הרשות בכדי להצליח להוציא לפועל את החזון שלה. אנו כחברה שיודעת לפעול משני צידי המתרס בין אם מול חכל"ים, תאגידים עירוניים ובין אם מול משרדי המשלה והרשויות יודעים לחבר בין הגורמים לכדי שיתוף פעולה פרודוקטיבי.

ליווי אסטרטגי לבכירים

אין זה מתפקידנו לחשוב במקומך או לנהל במקומך אבל יש לנו יכולת לעזור לפתור את הבעיות עבורך.
תפקידינו לחשוב ביחד מה הכיוון שלך, להציע רעיונות מחוץ לקופסה ולסמן מטרות ויעדים.

בכיר שניצב אל מול אתגרים וקבלת החלטות, די בודד בצמרת. רצוי שיהיה לצדו אדם מקצועי חיצוני שילווה אותו. הליווי המקצועי מאפשר לצאת מהסיטואציה בה הוא נמצא ולהביט על הדברים בפרספקטיבה שונה .בין אם נדרשת תכנית להובלת פרויקט או הקמה של מיזם/בניית תכנית עבודה ממוקדת, יציאה לדרך חדשה והיערכות, אנו יודעים לתת הכוונה וליווי מקצועי ואישי בכל שלבי התהליך.

מנכלים ובכירים

אסטרטגיה ותקשורת 

אסטרטגיה ותקשורת במאה ה 21 נחשבים כיום תאומים. אין האחד יכול להתקיים ללא השני. אנו מאמינים שבניית אסטרטגיה ( ציבורית, עסקית או כלכלית) חייבת להיות מלווה בבניית אסטרטגיה תקשורתית. 
לצורך העניין: גם לדעת לדברר או לשווק מהלך פנים ארגוני או כלפי החברה והעובדים, חשוב מאין כמוהו. 
בבואנו לבצע תהליך אסטרטגי מכל סוג שהוא, אנו מביאים את תפיסת העולם הזו לשולחן ונותנים לה מקום מכובד כחלק אינטגרלי של כל תכנית אסטרטגית.

ניהול משברים ומשא ומתן

כן אנחנו חיים בישראל, המדינה שהמציאה את המושג "יהיה בסדר" אבל אם לומר את האמת: כמה כאב ראש וכסף היינו חוסכים אם היינו מקדישים זמן גם לבניית מערך או לפחות היערכות מקדימה למגוון רב של תרחישים שיכולים להתרחש עלינו מעכשיו לעכשיו?
אז פה אנחנו נכנסים: אנו יודעים לבצע הכנת נהלים ברורים להתנהלות במשבר, ניהול משברים בזמן אמת, באופן שקול ומדויק, תוך מתן תגובות מהירות ויוזמות חכמות. שיפור המוכנות וההערכות למצבי משבר. 

חברות וארגונים
ניהול משברים

אסטרטגיה ותקשורת

צרו קשר 

במקביל, ניתן להשאיר כאן פרטים וניצור עמכם קשר

ניפגש, נשוחח, נכיר.

ללא התחייבות, בוודאי שללא תשלום נכיר אותך, נלמד את הצרכים, הרצונות והשאיפות.

נציע פתרונות

נגיש סיכום פגישה עם המלצות מעשיות כולל הגדרת יעדים, זמנים ומטרות.

נתחיל להגשים

נבנה יחדיו לו"ז לביצוע כולל תעדוף משימות ונתחיל לעבוד.

Contact
bottom of page