top of page
Chess

פספסתי יותר מ-9000 קליעות בקריירה שלי. הפסדתי 294 משחקים.  26 פעמים סמכו עלי לקחת את הזריקה המנצחת ופספסתי. 
                                   מייקל ג'ורדן

Anchor 1
ערכים

קודם כל הערכים

אנחנו עובדים עם האדם, לא עם הטייטל.

תפיסת העבודה שלנו מציבה את האדם במרכז, את התהליך בבסיס ואת התוצאות אל מול מבחן המציאות.
 

​אסטרטגיה הנה תהליך לא קצר ומעמיק, שמצריך ראיית-על והבנה רחבה של הזירה והאתגרים בתוכה.
ראשית: האם ברור לך מה המטרות ולאן את.ה רוצה להגיע?, האם את.ה יודע לשלב את התהליך אל מול המציאות הקיימת והאם האנשים שאיתך מבינים לאן את.ה רוצה להגיע ואיך הם יכולים לסייע לכך.
במשך השנים אנו ב ConsulTeam מלווים במסירות ובדיסקרטיות בכירים וארגונים ברגעי שיא וברגעי משבר ומסייעים להם להגשים מטרות ולנטרל את האיומים המונחים לפתחם.
העבודה שלנו מושתתת על ניסיון עשיר והבנה עמוקה של מערכות השלטון והמסחר, האופן בו הן פועלות ומופעלות והדרך שבה פעילות בזירה אחת משפיעה על זירה אחרת.
איך זה קורה בפועל? 
אנחנו מתמחים בתפירת חליפה מקצועית ואישית (
Tailor made) על פי הצרכים והמשאבים שמאפשרת להגיע למטרות תוך כדי ולמרות משאב הזמן המוגבל. לדוגמה: מה שנכון לראש עיר פחות מתאים למנכ"ל ויכול להיות שונה משניהם אם הנך ח"כ או שר. 


ירמי כהן- מייסד ובעלים. 

בעל וותק של 18  שנים בתחום הייעוץ, האסטרטגיה, ניהול משברים ומנטור לבכירים. בעל אחוז ההצלחה הגבוה ביותר בארץ בקמפיינים מוניציפליים, הוביל קמפיינים מורכבים ומאתגרים עם שלל מפלגות, ארציות ועצמאיות. מומחה בזירה המוניציפלית כולל ניהול קמפיינים, ייעוץ וליווי מתמשך לתוך הכהונה. 

ירמי משמש כיועץ אסטרטגי ומנטור לחברי כנסת, ראשי ערים, מנכ"לים וחברי מועצות בכל רחבי הארץ.
מפתרון בעיות מורכבות, בניית מסר לתקשורת, הובלת תהליכים, עבודה מול משרדי ממשלה ובניית תכניות רב שנתיות.

יועץ מוסמך (מס' 8109) של משרד התמ"ת ומט"י.

דירקטור מוסמך ובעל הכשרה פיננסית וחשבונאית.

תואר ראשון מנהל עסקים.

הצוות שלנו

"אל תחשוש לקחת לצדך אנשים טובים יותר ממך, זה הסיכוי הכי טוב שלך להצליח מהר יותר"

גבי וידן
הדרכה וייעוץ ארגוני

050-9282203
gabi@consulteam.co.il

ירמי שחור לבן_edited.jpg

ירמי כהן
מייסד ובעלים

ליאור
עוזרת מנכ"ל 

052-8765549
irmi99@gmail.com

053-7326433
ConsulTeam1@gmail.com

מה מאפשר ללקוחותינו להיות טובים?

ליווי אסטרטגי 

בכיר שניצב אל מול אתגרים וקבלת החלטות, די בודד בצמרת. רצוי שיהיה לצדו אדם מקצועי חיצוני שילווה אותו. הליווי המקצועי מאפשר לצאת מהסיטואציה בה הוא נמצא ולהביט על הדברים בפרספקטיבה שונה .בין אם נדרשת היערכות להובלת פרויקט או הקמה של מיזם/בניית תכנית עבודה ממוקדת, יציאה לדרך חדשה ,הערכות, אנו יודעים לתת הכוונה וליווי מקצועי ואישי בכל שלבי התהליך

< המשך

הכוח הנשי 

אנו מאמינים, כתפיסת עולם וכחלק מחברה מתוקנת שהכוח הנשי חייב להגדיל משמעותית את חלקו בהנהגת המדינה, הקהילה והחברה. ההיסטוריה האנושית לא נתנה את המקום הראוי לנשים. הגיע הזמן להרחיב את המנהיגות נשית בכל חזית ואנחנו פה בכדי לעזור לך להגשים את המטרות שלך. פוליטיקה ארצית או מקומית, פעילות חברתית או קהילתית, עמותה או ארגון, אנחנו פה לצדך ונעמיד לרשותך את כל המשאבים והניסיון שצברנו בכדי להשיג את היעד שלך.

רשויות מוניציפליות

יכולת התמרון והעבודה המורכבת בתחום המוניציפלי מהווה חסם ולעיתים מכשול בפני הרשות בכדי להצליח להוציא לפועל את החזון שלה. אנו כחברה שיודעת לפעול משני צידי המתרס בין אם מול חכל"ים, תאגידים עירוניים ובין אם מול משרדי המשלה והרשויות יודעים לחבר בין הגורמים לכדי שיתוף פעולה פרודוקטיבי.

אסטרטגיה ותקשורת

אסטרטגיה ותקשורת במאה ה 21 נחשבים כיום תאומים. אין האחד יכול להתקיים ללא השני. אנו מאמינים שבניית אסטרטגיה ( ציבורית, עסקית או כלכלית) חייבת להיות מלווה בבניית אסטרטגיה תקשורתית. לצורך העניין: גם לדעת לדברר או לשווק מהלך פנים ארגוני או כלפי החברה והעובדים, חשוב מאין כמוהו. בבואנו לבצע תהליך אסטרטגי מכל סוג שהוא, אנו מביאים את תפיסת העולם הזו לשולחן ונותנים לה מקום מכובד כחלק אינטגרלי של כל תכנית אסטרטגית.

ניהול משברים ומו"מ

כן אנחנו חיים בישראל, המדינה שהמציאה את המושג "יהיה בסדר" אבל אם לומר את האמת: כמה כאב ראש וכסף היינו חוסכים אם היינו מקדישים זמן גם לבניית מערך או לפחות היערכות מקדימה למגוון רב של תרחישים שיכולים להתרחש עלינו מעכשיו לעכשיו? אז פה אנחנו נכנסים: אנו יודעים לבצע הכנת נהלים ברורים להתנהלות במשבר, ניהול משברים בזמן אמת, באופן שקול ומדויק, תוך מתן תגובות מהירות ויוזמות חכמות. שיפור המוכנות וההערכות למצבי משבר. 

חלק מלקוחותינו

מוזמנים, מקסימום נצליח. 

וניתן גם להשאיר פרטים וניצור עמכם קשר

ניפגש, נשוחח, נכיר.

ללא התחייבות,  נכיר קצת, את האדם, הרצונות והשאיפות.

נציע פתרונות

נגיש סיכום פגישה עם המלצות מעשיות כולל הגדרת יעדים, זמנים ומטרות.

נתחיל להגשים

נבנה יחד לו"ז לביצוע כולל תעדוף משימות ונתחיל לעבוד.

Contact
bottom of page